×

 

Jak wygląda proponowana przez nas lekcja jazdy na nartach? Czego możemy Cię nauczyć?

Szkoła Narciarska Start-Beskid posiada licencję PZN i SITN (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa) oraz SITN PASS (Polska Akademia Sportów Śnieżnych). Prowadzi szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania na nartach i snowbordzie. Zaczynając od lekcji dla początkujących poprzez lekcje doskonalące techniki narciarskie, na jeździe sportowej, na slalomach kończąc. Dla poszukujących wrażeń prowadzimy zajęcia z freeride-u oraz na skitour-ach.

Indywidualne lekcje są najbardziej efektywną metodą nauki techniki jazdy na nartach i snowbordzie. Dają możliwość wybrania odpowiedniego stoku i terminu. Instruktor pozostaje do całkowitej dyspozycji kursanta.  Jest to metoda wprawdzie droższa, ale szybsze postępy zdecydowanie skracają czas nauki optymalizując koszty. Na takich zajęciach obserwujemy lepszą koncentrację kursantów na ćwiczeniach. Pracujemy również w małych grupach pod warunkiem zbliżonych umiejętności kursantów.

Na pierwsze kroki, nasza Szkoła Narciarska dysponuje wyciągiem i stokiem narciarskim obok Hotelu Meta co pozwala  w bezpieczny sposób wejść w arkana sztuki jazdy na nartach i snowboardzie.

Lekcje indywidualne pozwalają zastosować  dedykowany program uwzględniający możliwości kursanta. Instruktor dobiera odpowiednie ćwiczenia i stoki narciarskie zwiększając stopniowo skalę trudności, proporcjonalnie do postępów w opanowaniu technik narciarskich i snowbordowych. Nasi instruktorzy pomagają dobierać sprzęt oraz dokonują jego inspekcji. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu pod okiem instruktora w wypożyczali Hotelu Meta, mieszczącej się obok Szkoły.

Lekcje w naszej szkole dają gwarancję szybkich postępów w nauce w bezpiecznym dla kursanta otoczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z Dekalogiem FIS