×

Wypożyczalnia nart i snowboardu

Zapraszamy do naszej wypożyczalni snowboardu oraz nart skitourowych i podstawowych Meta Rental w Szczyrku. Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości, bezpieczny, sprawdzony, profesjonalny sprzęt do sportów zimowych. Możesz być pewien, że nasi wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem doradzą Ci wybór sprzętu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Wycieczki skitourowe

Jeżeli uwielbiasz jazdę na nartach, ale masz dość ciągłego jeżdżenia tymi samymi szlakami i potrzebujesz czegoś więcej, szukasz odmienności i przygody – zachęcamy Cię do rozpoczęcia przygody ze skitouringiem.

Skitouring jest połączeniem technik narciarstwa biegowego, zjazdowego i freeridu. Sprzęt skitourowy pomaga w wygodniejszym i szybszym poruszaniu się po ośnieżonych stokach.

W wypożyczalni nart skitourowych proponujemy naszym Gościom udział w organizowanych przez nas wycieczkach skitourowych wokół Szczyrku. W Beskidach znajdują się idealne trasy narciarskie do postawienia pierwszych kroków przez każdego początkującego skitourowca. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci w doborze i wypożyczeniu sprzętu skitourowego, pokażą Ci, jak poruszać się na tej odmianie nart i zadbają o Twoje bezpieczeństwo na stoku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości organizujemy również wycieczki w inne atrakcyjne partie Beskidów – jak na przykład Pilsko, Rysianka czy Wielka Racza.

Skitouring to moc wrażeń i możliwość ujrzenia z górskiego szczytu pięknych krajobrazów, którymi z pewnością się zachwycisz. Niezwykłą popularnością cieszą się też podejścia i zjazdy wieczorne przy wykorzystaniu oświetlenia z latarni czołówki.

W programie naszego szkolenia skitourowego znajdziesz:

  • szkolenie z użycia sprzętu skitourowego
  • wycieczki skiturowe z przewodnikiem,
  • szkolenie z zakresu turystki zimowej

Ponadto możemy rozszerzyć program szkolenia o:

  • szkolenie lawinowe oraz z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach ekstremalnych zimą ( topografia , pierwsza pomoc przedmedyczna w warunkach zimowych z wykorzystaniem podstawowego ekwipunku)
  • podstawy z zakresu wspinaczki lodowej i poruszania się w sprzęcie do turystyki wysokogórskiej
  • wycieczki piesze z przewodnikiem z wykorzystaniem rakiet śnieżnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.