×

ATRAKCJE

Poznaj nasze atrakcje
szkółka narciarska

Szczyrk w okresie zimowym kojarzy się większości osób z narciarstwem. A to za sprawią wielości atrakcji sportowych, wyciągów narciarskich oraz doskonale przygotowanych tras zjazdowych i biegowych. Dzięki liczbie wyciągów miejscowość plasuje się w czołówce ośrodków narciarskich w Polsce.

Narciarstwo w Szczyrku rozwija się doskonale także dzięki bardzo zróżnicowanym pod względem trudności trasom zjazdowym. Co więcej, z większości wyciągów można korzystać bez odpinania nart, co również bardzo poprawia komfort uprawiania narciarstwa zjazdowego.

Największe ośrodki narciarskie to: Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena oraz Centralny Ośrodek Sportu. Uzupełnia je kilka prywatnych wyciągów narciarskich.

Meta Rental & Centrum Testowe Head to działająca od wielu lat świetnie wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Doświadczenie i wiedza pracowników wypożyczalni przekładają się na odpowiednie dopasowanie sprzętu dla Klienta oraz niezawodność wypożyczanego sprzętu, dając większą gwarancję bezpieczeństwa na stoku. To zdecydowanie doceniają zarówno stali Klienci, jak i ci, którzy po raz pierwszy skorzystali z naszych usług.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo komplety narciarskie i snowboardowe, oraz ski – tourowe zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem, jak również dla profesjonalnych miłośników zimowego szaleństwa. Posiadamy komplety dla dzieci, w skład których wchodzą: narty, buty, kask i kije oraz komplety snowboardowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowy sprzęt zimowy renomowanej marki HEAD, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować go do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Masz pytania dotyczące sprzętu sportowego?

Skontaktuj się z nami:

tel. 795 531 655

e-mail: wypozyczalnia@meta-hotel.pl