×

Organizujemy wycieczki skitourowe, ponieważ coraz więcej miłośników narciarstwa poszukuje nowych wyzwań, szuka odmienności i przygody. Połączenie technik narciarstwa biegowego, zjazdowego, freeridu plus piękne krajobrazy i dziewicze stoki to kwintesencja skitouringu. Sprzęt skitourowy pozwala na wygodniejsze i szybsze podejście po ośnieżonych stokach oraz wspaniały zjazd ze zdobytego szczytu.

Proponujemy dla naszych Gości niezapomniane wrażenia z wycieczek skitourowych wokół Szczyrku. Beskidy to idealne góry do postawienia pierwszych kroków na nartach skitourowych pod okiem doświadczonych instruktorów. Na życzenie naszych Gości organizujemy wycieczki w inne partie Beskidów takich jak Pilsko, Rysianka czy Wielka Racza, kultowe miejsca dla turystyki narciarskiej. Bardzo atrakcyjne są podejścia i zjazdy wieczorne przy wykorzystaniu oświetlenia z latarki czołówki.

W ramach szkolenia skitourowego oferujemy:
– szkolenie z użycia sprzętu skitourowego
– wycieczki skiturowe z przewodnikiem,
– szkolenie z zakresu turystki zimowej

Dodatkowo szkolenia mogą być rozszerzone o:
– szkolenie lawinowe oraz z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach ekstremalnych zimą ( topografia , pierwsza pomoc przedmedyczna w warunkach zimowych z wykorzystaniem podstawowego ekwipunku
– podstawy z zakresu wspinaczki lodowej i poruszania się w sprzęcie do turystyki wysokogórskiej
– wycieczki piesze z przewodnikiem z wykorzystaniem rakiet śnieżnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Pomagamy dobrać i wypożyczyć sprzęt skitourowy. Wycieczki skitourowe stanowią wspaniałe uzupełnienie kilkudniowego pobytu na nartach zjazdowych Stawiają nowe wyzwania z elementami jazdy terenowej.

Chcesz u nas spędzić miło czas ?
Nie czekaj zarezerwuj miejsce
tel. 795 531 655 e-mail: