×

Wycieczki rowerowe z przewodnikiem, dzięki nim poznasz uroki Miasta Szczyrk oraz niezwykłe zakątki Beskidu Śląskiego.

 

Okolice Szczyrku stanowią wymarzone miejsce dla miłośników kolarstwa górskiego ponieważ na tym terenie znajduje się wiele ciekawych i niezwykle widokowych tras rowerowych. Szczyrk otoczony jest wysokimi górami o dosyć stromych zboczach, a różnice poziomów są znaczne. Sprawne pokonywanie okolicznych tras wymaga kondycji  i umiejętności technicznych. Dla osób poszukujących niezapomnianych wrażeń jest to wyzwanie, którego nie można pominąć!

Jazda rowerem po terenach górskich wymaga doświadczenia i znajomości terenu. Znalezienie trasy adekwatnej do umiejętności  może stanowić nie lada wyzwanie. Bez wątpienia dużym wsparciem dla rowerzysty może być rower ze wspomaganiem elektrycznym. Nawet najwięksi rowerowi tradycjonaliści,  po powrocie z wycieczki wyrażają zachwyt z możliwości jakie daje „górski elektryk”.

Dlatego w  naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wycieczki górskie na rowerach elektrycznych z doświadczonym przewodnikiem i instruktorem. Zapewniamy Państwu  instruktarz z techniki jazdy, wybór odpowiedniej trasy w stosunku do umiejętności, prowadzenie wycieczki przez ciekawe miejsca i piękne widoki oraz wsparcie i opiekę na trasie. Dla osób chcących dopiero rozpocząć rowerową przygodę z górami organizujemy wycieczki  na łagodniejszych szlakach rowerowych. Trasy, po których jeździmy przebiegają wokół Skrzycznego, Klimczoka, Przełęczy Salmopolskiej, Malinowskiej Skały, Kotarza, Szyndzielni, Koziej Góry, Magurki, Góry Żar.

Zachęcamy Państwa do  aktywności fizycznej, jaką jest jazda na rowerze.  Wycieczki rowerowe z przewodnikiem oprócz przyjemnego wysiłku, dają możliwość poznawania Beskidów, zakątków Szczyrku i okolicy oraz korzystanie z piękna i atrakcji regionu.

Chcesz u nas spędzić miło czas ?
Nie czekaj zarezerwuj miejsce
tel. 795 531 655 e-mail: